رویه ارسال سفارش

در روزهای عادی ، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه ، برحسب روش و محل دریافت سفارش ، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد ، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 میماوان با شرایط ارسال سریع‌ و کرایه در مقصد ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. از آنجایی که یکی از مهمترین رویکردهای میماوان ایجاد لذت خرید آنلاین برای مشتریان عزیز میباشد لذا روش های ارسال کالا به قرار زیر می باشند :

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست ، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است. برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند ، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد. کالاهای شرکت میماوان در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است ، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند. 

برای محاسبه دقیق هزینه پست پیشتاز سفارش خود می توانید از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید :

http://parcelprice.post.ir

و در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید ، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید :

http://itemtracking.post.ir