حریم خصوصی

📌مجموعه شرکت میماوان ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است ، برای خرید ، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امکانات وب سایت ، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران خود ارائه دهد .
📌این مجموعه برای پردازش و ارسال سفارشات ، اطلاعاتی نظیر آدرس، شماره تلفن و ایمیل از کاربران خود دریافت می نماید.
📌کلیه فعالیت‌های سایت میماوان قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید ، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده نیز صادر می‌شود. از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی الزامی است. مشتریان می‌توانند نام ، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش خود وارد کنند و میماوان تنها برای ارسال همان سفارش ، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
📌همچنین میماوان ممکن است برای ارتباط با مشتریان ، بهینه سازی محتوای وب سایت و بازاریابی از برخی اطلاعات شما استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار ، خدمات و سرویس‌های ویژه ، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها را نداشته باشند ، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه میماوان را لغو نمایند.
📌میماوان ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش نماید. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر ، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد ، میماوان می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
📌حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی ، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش نمایند. میماوان هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند ، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.

📌میماوان همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند ، اما پروتکل ، سرور و لایه‌های امنیتی میماوان و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

📌در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های میماوان ندارید ٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

📌میماوان برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن ، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.