دوست دارم از فروشگاه اینترنتی میماوان خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم ، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟

علاوه بر سابقه پنج ساله، وجود آدرس ثابت و شماره تلفن ثابت و مهمتر دارا بودن نمادهای اعتماد الکترونیکی ، ساماندهی محتوای فضای مجازی و اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار بخشیده است. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نمادها از جعلی نبودن آنها اطمینان حاصل فرمایید.

آیا می توانم با کارت بانکی شخص دیگری خرید کنم؟

بله شما میتوانید با هر کارت عضو شتاب که دارای رمز دوم باشد پرداخت را انجام دهید.

با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شتاب هزینه سفارش را پرداخت نمایید.

آیا پرداخت در محل امکان پذیر می باشد؟

بعلت استقلال درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت امکان پذیر نمی باشد. سایت هایی این خدمات را می دهند که درگاه پرداختشان بر روی پست بانک تعریف شده است.

ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد ، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

آیا می‌‏توانم وجه سفارش خود را به صورت اقساطی پرداخت کنم؟

بله میتوان سفارش بالای 10 میلیون تومان را اقساطی بخرید

آیا می‌توانم برای پرداخت سفارش خود چک بدهم؟

خیر

آیا پرداخت اینترنتی در سایت فروشگاه اینترنتی میماوان امن است؟

پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از فروشگاه اینترنتی میماوان بلکه برای هرگونه پرداخت اینترنتی جهت اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید: الف- در ابتدای آدرس سایت https وجود داشته باشد. ب- قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل سبز رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید. ج – برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

آیا قیمت‌‏های فروشگاه اینترنتی میماوان نسبت به بازار ارزان‌‏تر است؟

سیاست قیمت‏ گذاری در شرکت میماوان مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. به طور کلی قیمت‏‌ها در شرکت میماوان کاملا مناسب و رقابتی بوده و خرید از فروشگاه اینترنتی میماوان برای مشتریان به صرفه است. قیمت‌‏های ارائه شده برای کالاها در فروشگاه اینترنتی میماوان قیمت‌‏های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا نماینده رسمی توزیع آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و قیمت سایر کالاها بر اساس مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین می‏‌شوند. سیاست قیمت‌ گذاری در فروشگاه اینترنتی میماوان منصفانه است و برای هر مشتری در هر گوشه‏‌ای از کشور قیمت‏‌ها یکسان و شفاف هستند. همچنین قیمت محصولات تمام شده می باشد و مشتری هیچ مبلغ جداگانه‏‌ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند.

آیا برای مشتریان دائمی، خرید با تعداد بالا و یا خریدهای سازمانی قیمت‌‏ها متفاوت خواهد بود؟

بله قطعا شما می‏‌توانید با خریدهای بالا و کارتنی از تخفیفات ویژه شرکت بهره‌مند شوید.