مقررات فروشگاه اینترنتی میماوان

📌تایید و پرداخت فاكتور توسط خریدار به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت میماوان می‌باشد.

📌میماوان موظف است کالایی مطابق با مشخصات فنی درج شده در سایت که خریدار آن را انتخاب کرده و سفارش داده است را برای او ارسال کند.

📌 میماوان موظف است مشخصات كالا از نظر گارانتی و رنگ را دقیقا مانند آنچه خریدار انتخاب کرده است را برای او ارسال نماید.

📌در میماوان، با توجه به نوسانات بازار، قیمت‌ها هر لحظه تغییر می‌کنند و پس از تایید سفارش از سوی میماوان، به هیچ وجه امکان تغییر قیمت محصول (کاهش یا افزایش) در فاکتور وجود نخواهد داشت.

📌پس از ثبت سفارش، به هیچ وجه امکان تغییر روش ارسال و آدرس حمل وجود نخواهد داشت.

📌میماوان بنا به درخواست مشتری اجناس را به صورت آكبند بدون تست و یا در صورت درخواست مشتری باز شده و تست شده ارسال می‌نماید.

📌با توجه به اینکه شرکت‌های سازنده ممکن است یک مدل کالا را با مشخصه‌های مختلفی در بازار عرضه کنند (مانند تفاوت در مشخصات نرم افزاری، سخت افزاری و یا محتویات جعبه کالا)، چنانچه آن مشخصه در صفحه مشخصات کالا توسط میماوان قید نشده لازم است خریدار در زمان سفارش آن کالا در سبد خرید سوال خود را در مورد مشخصاتی که در نظر دارد، مطرح کند تا توسط واحد پشتیبانی میماوان کنترل شود و خریدار پس از دریافت پاسخ اقدام به پرداخت و خرید کالا نماید.

📌قیمت تمامی كالاها در سایت مشخص است و هیچ هزینه‌ای بجز هزینه حمل (در مواقعی که میماوان ارسال رایگان ندارد) به آن اضافه نخواهد شد.

📌تایید و پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش سفارش‌ها در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست.

📌در صورت پرداخت بوسیله كارت و یا واریز به حساب، باید شماره فیش بانكی و یا چهار رقم آخر کارت بانکی به همراه نام صاحب حساب و زمان دقیق پرداخت را در قسمت مربوطه ثبت نمایید، پس از ثبت مشخصات پرداخت، این مشخصات توسط میماوان كنترل شده و تایید پرداخت به اطلاع شما خواهد رسید. ضمنا مرحله تایید پرداخت برای پرداخت‌های کارت به کارت و یا واریز به حساب تنها در روزهای کاری ممکن می‌باشد.

📌تایید و پرداخت فاكتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت میماوان می‌باشد.

📌مسئولیت تمامی كالاها در هنگام ارسال بر عهده‌ی شركت‌های حمل‌و‌نقل و یا بیمه‌كننده شركت حمل‌و‌نقل می‌باشد میماوان نیز پیگیر درخواست‌های مشتری از شرکت حمل‌کننده خواهد بود.

📌در هنگام دریافت سفارش خریدار موظف به کنترل بسته‌بندی سفارش می‌باشد تا در صورتیکه نقصی در بسته و یا محتوای آن در اثر حمل پیش آمده باشد آن را در حضور مامور شرکت حمل و نقل به‌صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید و مراتب حداکثر ظرف 24 ساعت به میماوان اطلاع داده شود تا میماوان بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

📌خریدار موظف است فورا پس از دریافت سفارش آن را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت داشتن هر نوع اشکال ظاهری، شرح اشکال را به میماوان اعلام نماید؛ در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری  میماوان مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

📌خریدار موظف است در هنگام دریافت سفارش کاملا آن را از نظر مشخصات کالا بررسی کرده تا در صورتیکه مشخصات کالا مغایرتی با مشخصات ثبت شده در سایت  میماوان داشته باشد آن را به میماوان اعلام نماید، در صورت تاخیر در اعلام مغایرت مشخصات میماوان مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

📌کالایی که دارای اشکال فنی می‌باشد (و در مفاد شرایط ضمانت هفت روزه‌ی میماوان قرار گرفته باشد) پس از برگشت به میماوان مورد بررسی قرار می‌گیرد و درصورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان میماوان، مبلغ پرداخت شده توسط خریدار ظرف یک روز کاری به حساب خریدار عودت داده می شود.

📌در صورتیكه كالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از كارشناسان میماوان بررسی و یا تعمیر شود، میماوان مسئولیت آن را بر عهده نخواهد گرفت.

📌چنانچه كالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد (و در مفاد شرایط ضمانت هفت روزه‌ی میماوان قرار گرفته باشد) و خریدار ظرف 7 روز از زمان دریافت آن را به میماوان عودت دهد هزینه عودت آن بر عهده میماوان خواهد بود.

📌در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد خریدار می‌تواند آن را تا یک روز کاری پس از دریافت کالا به آدرس میماوان عودت داده و وجه آن‌را پس از کسر هزینه ارسال دریافت نماید. ضمنا هزینه عودت کالا به  میماوان در صورت انصراف خریدار از خرید بر عهده خریدار می‌باشد.

📌در صورت وجود اشکال و یا انصراف خریدار برای عودت کالا خریدار موظف است کالا را همراه با همه لوازم به درستی بسته‌بندی کرده و آن را بیمه حمل نموده و به آدرس میماوان ارسال نماید؛ در صورت آسیب رسیدن به کالا در حین حمل در صورتیکه کالا بیمه نشده باشد و به درستی بسته بندی نشده باشد مسئولیت آن بر عهده خریدار است.

📌امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و میماوان از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.

📌در صورت لغو سفارش، میماوان 48 ساعت کاری مهلت دارد تا وجه را عودت دهد. وجه فقط به همان حسابی که پرداخت از آن انجام شده است، عودت داده می‌شود.

📌خرید آنلاین از میماوان تنها از طریق سایت www.mima1.ir امکان پذیر است. فعالیت میماوان در اینستاگرام تنها با اکانت های mima1.ir@ و mima1.shop@ می‌باشد. لطفا میماوان را تنها از حساب های رسمی دنبال کنید و مراقب سودجویان باشید. هرگونه سواستفاده از نام و برند میماوان پیگرد قانونی خواهد داشت.

.